Take Off
Easy Caravaning

Naujos kartos kelionės prasidėjo

Su TakeOff būk laisvas, kaip paukštis

 • BŪK KARTU SU GAMTA

 • BLOGAS ORAS? KELIAUKITE TOLIAU!

 • AKTYVIEMS STOVYKLAUTOJAMS

2021 metų Europos inovacijų apdovanojimai pramoginių transporto priemonių srityje:

1 vieta: novatoriškas startuolis

1 vieta: stovyklavimo srities tinklaraštininkų mėgstamiausias

APRAŠYMAS

KAINORAŠTIS

SPECIFIKACIJOS

INSTRUKCIJOS

Ar jūs pasiruošę išbandyti TakeOff?

TakeOff atsidaro automatiškai, vos per 30 sekundžių atlikus kelis nedidelius veiksmus jis yra visiškai paruoštas stovyklavimui.

 • MAŽAS IŠORĖJE

 • IŠMANUS VIDUJE
 • SKIRTINGOS SPALVOS

 • 3 MODELIAI IR DAUG PASIRINKIMŲ

TakeOff

Tinka visiems. Idealus kompaktiškiems automobiliams ar elektromobiliams.

01 Mažas išorėje

02 Išmanaus interjero

03 Saugus kelyje 

Mažas išorėje

TakeOff yra namelis ant ratų / palapinė, kuri tempiant automobiliu yra kompaktiškai sulankstoma iki mažos priekabos dydžio. Dėl mažo svorio (iki 750 kg) ir nedidelių gabaritų šią priekabą gali vilkti net ir mažiausiais automobilis (ar elektromobilis). Papildomi automobilio durelių šoniniai veidrodėliai nėra reikalingi, vaizdas per galinį veidrodėlį aiškiai matomas net ir važiuojant atbuline eiga. Norint tempti šį namelį ant ratų užtenka turėti B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Vos tik pasiekus tikslą, dėka unikalaus pakėlimo mechanizmo, galite per akimirką išskleisti TakeOff priekabą ir ją pradėti naudoti stovyklavimui.
Dėl nedidelių išorės gabaritų TakeOff galima laikyti namų garaže, po stogine ar net šalia kelio važiuojamosios dalies po brezentu.

 • PATOGUS MIEGAS TARSI NAMUOSE
 • MAŽOS KURO SĄNAUDOS
 • NEREIKALINGI PAPILDOMI IŠORINIAI VEIDRODĖLIAI 

Išmanaus interjero

Šiandien gaminame viduje ar lauke?

Tai jūsų pasirinkimas, nes dėka nešiojamos virtuvės, galite maistą gaminti tiek namelio ant ratų viduje, tiek lauke. Taip pat galite pasirinkti ir kur pasistatysite šaltkrepšį. Viskas priklauso nuo jūsų norų!

Užeikite!

Galinėje sienelėje integruoti tvirti laipteliai, kurie leidžia kiekvienam patogiai ir saugiai įlipti. Sumanus sprendimas – energiją taupantis LED valstybinio numerio apšvietimas, kurį vakare galima naudoti ir kaip įėjimo apšvietimą.

Kelioninio tualeto vieta

Namelyje ant ratų / palapinėje yra integruota erdvė pasirenkamam tualetui.

Panoraminiai langai gerai vėdinamoje lanksčioje drobinėje sienelėje, kurią naktį galima aklinai uždaryti, suteikia didžiausią laisvės pojūtį, net kai esate viduje. Jei pageidaujate, pavasarį ir rudenį galite patogiai sušilti su papildomai komplektuojamu nešiojamu, kokybišku ir itin žemo triukšmo lygio keraminiu šveicarų kompanijos Ecomat šildytuvu.

 • PANORAMINIUS LANGUS NAKTĮ GALIMA AKLINAI UŽDARYTI
 • GERAI VĖDINAMA LANKSTI DROBINĖ SIENELĖ
 • PASIRENKAMAS AUKŠTOS KOKYBĖS IR LABAI ŽEMO TRIUKŠMO LYGIO KERAMINIS ŠILDYMAS
Atėjus laikui pailsėti,

sėdimas vietas galite paversti labai patogia ne mažesne nei 160 x 205 cm dvigule lova!

Dvigulė 160 x 205 cm lova!

Polieterinis čiužinys su specialiu dakrono viršutiniu sluoksniu suteiks jūms puikią miego kokybę lyg būtumėte namuose.

Saugus kelyje

Lengva Al-Ko važiuoklė garantuoja itin stabilų ir patogų valdymą.

Al-Ko yra namelių ant ratų / priekabų važiuoklių rinkos lyderis, taip pat savo produkciją tiekia automobilių pramonei (Volvo, BMW en Daimler).

Mažo svorio

TakeOff maksimalus svoris yra 750 kg. Prikabinamame namelyje ant ratų yra įrengtas patogus stabdys su automatine atbulinės eigos pavara, tai unikalus, keliones palengvinantis sprendimas, kuris nėra įprastas šioje svorio kategorijoje.

Mažas svoris, didelės vairavimo galimybės.

Speciali vairavimo kategorija norint tempti TakeOff nereikalinga (užtenka B kategorijos).

Saugus ir patikimas

Priklausomai nuo jūsų pasirinkimo, TakeOff galite komplektuoti su Al-Ko stabilizatoriaus mova ir amortizatoriais.

Kartu su standartiniais 14 colių plieniniais ratlankiais (pasirinktinai su lengvojo lydinio ratlankiais) bei aukšto apkrovos indekso 4 sezonų padangomis jūsų kelionė bus saugi ir maloni net ir tempiant priekabą didesniu greičiu.

Malonu žinoti, kad dėka TakeOff konstrukcijos, mažo pakabos svorio,  bei puikiai išbalansuoto svorio centro yra saugus kelyje.

LED apšvietimas

TakeOff komplektuojamas su saugiu LED apšvietimu ir gabaritiniais atšvaitais. Taigi jūs visada esate matomas, net ir naktį. Dėl kompaktiško aerodinaminio dizaino oro srautas ir šoninis vėjas praktiškai nesukelia pasipriešinimo su TakeOff. Puiki aerodinamika sumažina degalų ir energijos sąnaudas iki minimumo.

Daugiau vietos

Bendradarbiaujant su vokiečių palapinių gamintojais Karsten buvo sukurti papildomi priedai praplečiantys TakeOff erdves ilgesniam apsistojimui gamtoje. Prieškambario priedas X10T, pritvirtintas prie TakeOff priekabos tento, pavirsta į visavertę palapinę. Naudodami papildomai komplektuojamą nuimamą miegamojo tunelinę palapinę, galite susikomplektuoti papildomas 2 miegamas vietas, kurios gali būti pasiekiamos iš TakeOff namelio vidaus.

 • TENTAS X10T
 • PILNAVERTĖ PALAPINĖ
 • 2 PAPILDOMOS MIEGAMOS VIETOS
 • ERDVĖ VAIKAMS

Susikurk savo TakeOff

Individualus interjero ir eksterjero dizainas 

VIDAUS DIZAINO PASIRINKIMAS

IŠORĖS DIZAINO PASIRINKIMAS

Turite klausimų?