Formacampers – tobulas prikabinamas namelis ant ratų jūsų nuotykiams. 

Jis skirtas tiek solo kelionėms, tiek kelionėms su šeimomis.  Nesijaudinkite, jums nereikės rinktis tarp nuotykių ir komforto, o pabėgimas iš miesto kaip niekada bus paprastas.

Tyrinėk pasaulį ir jauskis kaip namuose

Prabangus viešbutis ant ratų? Taip!
Keliaukite su Formacampers ir patirkite nuotykius gamtoje saugiai ir patogiai.

Šis mini namelis ant ratų yra puikus pasirinkimas spontaniškam savaitgalio pabėgimui ar ilgesniai, kruopščiai suplanuotai kelionei. 
Previous
Next
Previous
Next

Ištark labas naujajam savo kelionių draugui!

Komfortas ir patogumas visur
Neribotos kelionės ir lengvas pabėgimas iš miesto
Laisvė keliauti

APIE FORMACAMPERS

FORMACAMPERS nameliai ant ratų sukurti siekiant nustatyti naujus dizaino standartus, tai vertingas atradimas kiekvienam nuotykių ieškotojui. 
Naujoviškas dizainas, tvarios medžiagos, dėmesys kokybei, net ir mažiausių detalių svarba – įkvėpia keliauti ir mėgautis patogiu ir darniu laiku gamtoje. Maloniai stovyklavimo patirčiai sukurti naudojami išmanūs sprendimai, naujos idėjos. FORMACAMPERS viso pasaulio keliautojams leidžia mėgautis nuostabiu buvimu gamtoje.

KORPUSAS IR RĖMAS

Lengvas korpusas pagamintas iš daugiasluoksnės kompozitinės plokštės su 1 mm aliuminio išoriniu sluoksniu ir 28 mm storio izoliacija. Kėbulo paviršius neprilygstamai lygus ir kokybiškas dėka nepertraukiamo gamybos proceso. Jo metu užpildo kompozitas ir išorinis aliuminio sluoksnis sutankinamas presu ir kietinamas esant aukštai temperatūrai.

Siekiant papildyti dinamiškos kėbulo formos išvaizdą, pagal užsakymą pagaminti ir padengti milteliniu būdu plieniniai ratų sparnai bei priekinė krovinių platforma. Kaip papildomą įranga ant krovinių platformos galima užsakyti plieninę dėžę saugiam krovinių transportavimui arba tvirtinimo tašką dviračių bei slidžių laikikliams.

Važiuoklės bazė pagaminta iš cinkuoto plieno rėmo, su stabdoma torsionine pakaba ir kampinėmis atramomis iš AL-KO. Išskirtinei išvaizdai pasiekti FORMACAMPERS gali būti komplektuojamas su 16 colių lengvojo lydinio ratlankiais. Futuristinei išvaizdai užbaigti yra pridėtas LED apšvietimas su papildomais stabdžių ir dinaminiais posūkių žibintais.

VIRTUVĖ

Virtuvinės spintelės pagamintos iš Baltijos beržo faneros su aukštos kokybės apdaila. Nerūdijančio plieno stalviršis ir kriauklė su gėlo vandens čiaupu yra įrengta taip, kad lauko virėjai galėtų užsiimti savo magija šioje virtuvėje. Su reguliuojamu raudonai baltu apšvietimu galima gaminti net ir naktį! Pilnam gaminimo komfortui pasiekti virtuvė gali būti komplektuojama kartu su šaldytuvu ir dujine virykle. O tam, kad virtuvės magijos rezultatu galėtumėte lengvai dalintis su partneriu viduje, yra sukurta lengvai atidaroma virtuvės sienelė. Virtuvės erdvėje taip pat yra integruoti 12V, 230V ir USB maitinimo lizdai.

INTERJERAS

Pro panoramines duris lengva patekti į kemperio vidų ir pradėti mėgautis erdviu salonu. Plati įlipimo erdvė padės mėgautis nuostabiais vaizdais ir bendrauti su žmonėmis likusiais lauke. Viduje įrengtos Baltijos beržo faneros spintelės daiktų laikymui. Raudonai baltas, pritemdomas LED apšvietimas su nuotolinio valdymo pultu padės sureguliuoti geriausią aplinką pagal jūsų nuotaiką. Čia taip pat rasite 12V, 230V ir 5V įkrovimo lizdus jūsų prietaisams. Aranet4 CO2 jutiklis jums praneš, kada jau būtinai reikia išvėdinti patalpą ir įjungti Thule stogo ventiliaciją. O kai ateina laikas poilsiui, viduje jūsų laukia pilno dydžio karališkas čiužinys ir aukštos kokybės muzika iš K-array K1 bluetooth garso sistemos. Papildomam komfortui šaltomis naktimis įrengta Webasto šildymo sistema padės apšildyti 4m salono tūrio. Jūsų privatumui užtikrinti – langai ir ventiliacijos angos yra įrengtos su žaliuzėmis ir tinkleliu nuo uodų.