SEALANDER amfibija

Laisvalaikis gamtoje, mieste
vandenyje ir kelyje

SPECIFIKACIJOS

12V

ĮTAMPA 
PLAUKIANT

230V

ĮTAMPA KRANTE

50%

PRIKABINAMAS NAMELIS

50%

LAIVAS

100%

LAISVĖ IR LANKSTUMAS

0%

RŪPESČIŲ IR APRIBOJIMŲ

50Ah

LIČIO BATERIJA

100%

AUTONOMINIS

apie SEALANDER

1) SEALANDER yra lengvai prisitaikantis namelis ant ratų, kuris gali būti naudojamas tiek sausumoje, tiek vandenyje. Ši priekaba gali būti tempiama net ir su mažiausiu automobiliu, o ją įleidus į vandens telkinį ji tampa laivu, kuris išorinio variklio pagalba gali plaukti vandeniu.
2) SEALANDER korpusas yra pagamintas iš vientisos kompozicinės stiklo plastiko medžiagos sujungiančios į vientisą visumą išorinį korpusą ir važiuoklę. Korpuso paviršius taip pat yra padengtas specialaus gelio sluoksniu, užtikrinančiu aukštos kokybės paviršių. Tokia korpuso konstrukcija padaro SEALANDER lengvą, tvirtą ir stabilų tiek vandenyje, tiek ant žemės.
3) Šis namelis ant ratų yra lengvas, labai manevringas, lengvai tempiamas mažų automobilių, o papildomos vairavimo teisės nėra reikalingos (užtenka B kategorijos).

Svarbu: naudojant SEALANDER papildomos licencijos nei tempiant jį automobiliu, nei plaukiant vandenyje nėra reikalingos.

4) Kopėčios – skirtos  SEALANDER atramai bei patogiam įlipimui, kai jis stovi sausumoje. Vandenyje jos gali būti pakeliamos ir naudojamos kaip turėklas arba nuleidžiamos, jei norima išlipti pasiplaukioti. Taip pat ant jų galima pritvirtinti ir laivo grilių.
5) Važiuoklė yra cinkuota, stebulės pilnai alyvuotos, siekiant išvengti rudžių ir pažeidimų dėl vandens poveikio. SEALANDER puikiai ir be jokių kliūčių gali būti naudojamas tiek sausumoje, tiek vandenyje.
6) Keturi nerūdijančio plieno turėklai esantys abiejose pusėse padeda lengvai ir saugiau išlipti ir įlipti į SEALANDER. Taip pat jie suteikia papildomą saugumą būnant vandenyje.

Svarbu: SEALANDER maksimalus aukštis yra 192 cm, jis lengvai telpa bet kokiame garaže ar automobilių stovėjimo vietoje. Tai palengvina jo naudojimą ne tik gamtoje, bet ir mieste. 

7) SEALANDER yra komplektuojamas su tokio galingumo varikliu, kad norint juo plaukti vandens telkiniuose nėra reikalingas laivavedžio kvalifikacijos pažymėjimas.
8) Šis namelis ant ratų yra kompaktiško dydžio, lengvai valdomas kelyje. Taip pat su juo visai nesunku rasti stovėjimo vietą ar prieplauką tiek sausumoje, tiek vandenyje.
9) Tamsinti panoraminiai langai yra abiejuose SEALANDER pusėse. Jie suteikia galimybe patogiai grožėtis gamta bei pamatyti dar nematytus vaizdus.

Svarbu: SEALANDER namelis ant ratų gali būti tempiamas daugiausiai 100 km/val. greičiu.

10) Sulankstomas stogas gali būti atidengiamas 2/3 priekabos ilgio. Tai suteikia unikalią patirtį nevaržomai grožėtis aplinkui esančia gamta bei dangumi. Taip pat stogą galima uždengti ir mėgautis puikia ir jaukia atmosfera viduje, nepaisant oro sąlygų.
11) SEALANDER viduje yra integruoti du minkštasuoliai, taip pat reguliuojamas staliukas šešiems žmonėms. Vos per kelias sekundes ši erdvė gali virsti puikia lova poilsiui po žvaigždėmis, ar saulės vonioms.
12) SEALANDER namelis ant ratų / laivas gali turėti ir papildomos įrangos bei individualių savybių. Papildomi priedai ar išvaizdos niuansai derinami atskirai.

Svarbu: Dėka pakankamai siauro korpuso papildomi SEALANDER tempiančio automobilio veidrodėliai nėra būtini. 

ĮSPŪDŽIAI SU SEALANDER

MATMENYS ir SPECIFIKACIJOS

Maksimalus ratų panirimo gylis vandenyje: 55 cm
Maksimalus korpuso panirimo gylis vandenyje: 32 cm
Maksimali laivo keliamoji galia vandenyje: 410 kg

Plotis: 172 cm / Aukštis: 189 cm
Priekabos svoris: 500 – 580 kg
Bendra keliamoji galia: 750 kg

Ilgis po vandeniu: 465 cm
Ilgis virš vandens: 395 cm
Vieta gulėjimui: 200 x 140 cm

Previous
Next

PRIEDAI ir INDIVIDUALIŲ PASIRINKIMŲ GALIMYBĖS

PAPILDOMI PASIRINKIMAI ir KAINOS

Nuo apmušalų iki garso sistemos ar apšvietimo – pasirinkimo laisvė leidžia keisti ar tobulinti jūsų SEALANDER detales.

 

NAUDOJIMO GIDAS

PASIRUOŠIMAS ĮLEIDIMUI

PIRMAS ŽINGSNIS

Prieš įleidimą į vandenį SEALANDER durys ir langas turi būti atidaromi. Tada jis stumiamas atbuline eiga su automobiliu per specialią laivų/valčių nuleidimo rampą ar tinkamą krantą į vandenį. Laivagalyje tvirtinamas variklis turi būti pakeltas.

ĮLEIDIMAS Į VANDENĮ

ANTRAS ŽINGSNIS

SEALANDER atkabinamas nuo tempiančio automobilio ir pririšamas prie virvės dėl saugumo. Tada lengvai ir švelniai įstumiamas į vandenį.

VANDENYJE

TREČIAS ŽINGSNIS

SEALANDER įleidus į vandenį variklis gali būti nuleidžiamas, o Jūsų kelionė pradėta.

APIE SEALANDER ir JO GAMYBĄ

Kiekvienas SEALANDER yra unikalus. Jūs galite pasirinkti spalvas ir medžiagas. SEALANDER gamybos meistrai ir inžinieriai gali išpildyti visus jūsų norus.

Stiklo plastikas ir nerūdijantis plienas suteikia SEALANDER stabilumą ir formą. Gamyboje naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.

SEALANDER vidaus interjerui naudojama oda, medis ir nerūdijantis plienas. Medžiagų kompozicijos harmonija sukuria prabangios jachtos įspūdį.

SEALANDER korpusas yra padengtas nepriekaištingu geliniu sluoksniu, žėrintis paviršius atsparus vėjui ir įvairioms oro sąlygoms. SEALANDER siekis – padaryti tobulą produktą tobuliems momentams!

SEALANDER yra kuriamas Vokietijoje. Šiuolaikiniai gamybos procesai derinami su tradiciniu meistriškumo tikslumu ir meile detalėms.

SEALANDER važiuoklė ir išorinis korpusas yra rankiniu būdu sulydomas į vientisą korpusą naudojant stiklo pluoštą.

SEALANDER gamybos procesui pasitelkiama įranga yra kruopščiai prižiūrima žmogaus. Gamybos meistrai ir inžinieriai paskutinius detalius darbus atlieka rankomis, taip užtikrinama maksimali kokybė.

SEALANDER atitinka visus sausumos ir vandens transporto priemonės saugumo reikalavimus visame pasaulyje (TÜV, CE).

11 KLAUSYMŲ ir 11 ATSAKYMŲ

1. Kur aš galiu vykti su SEALANDER?

SEALANDER yra sertifikuotas kaip prikabinamas namelis ant ratų be stabdžių (bendroji masė iki 750 kg) ir kaip D kategorijos motorinis laivas.

Sausuma: sausumoje SEALANDER yra namelis ant ratų be stabdžių, kurio bendroji masė yra 750 kg, todėl jį galima tempti, pastatyti ir naudoti kaip bet kurį kitą šios klasės namelį ant ratų.

Vanduo: ant vandens jis priskiriamas D kategorijos pramoginiam laivui ir gali būti naudojamas tokiomis sąlygomis, kurias CE ženklas numato šiai kategorijai, pvz. nedidelėse įlankose, ežeruose, siaurose upėse ir kanaluose, taip pat saugomuose pakrančių vandenyse iki 1 km nuo kranto. Išrašas iš CE ženklo tinkamumo klasifikacijos: D projektavimo kategorijos pramoginis laivas – laivas, suprojektuotas taip, kad būtų atsparus iki 4 balų (imtinai) stiprumo vėjui ir iki 0,3 m (imtinai) kontrolinio aukščio bangoms, įskaitant atsitiktines iki 0,5 m aukščio bangas.

2. Kokie automobiliai gali tempti SEALANDER?

SEALANDER yra namelis ant ratų be stabdžių, kurio bendroji keliamoji galia yra 750 kg, o jo svoris priklausomai nuo įrangos svyruoja 485-580 kg. Informaciją apie leistiną priekabos be stabdžių apkrovą rasite transporto priemonės dokumentuose.

3. Kaip greitai galiu važiuoti tempiant SEALANDER?

SEALANDER buvo sukurtas tempti kelyje iki 100 km/val. greičiu. Kadangi tai yra priekaba be stabdžių, leistinas 100 km/val. greitis taip pat priklauso nuo tempiančios transporto priemonės ir jos svorio bei techninės įrangos (pvz. ABS). Kalbant apie automobilio svorį, TÜV (techninės apžiūros centras) rekomenduoja, kad bendra priekabos masė būtų mažesnė nei 0,3 visos ją traukiančio automobilio masės.

4. Ar su SEALANDER plaukti vandenyje / tempti jį kelyje reikalinga laivavedybos licencija / kitokia vairavimo kategorija nei B ?

Plaukiant su SEALANDER laivavedžio kvalifikacija nėra reikalinga. Tempiant jį su automobiliu reikalingos tik B kategorijos vairavimo teisės.

5. Kaip SEALANDER yra įleidžiamas į vandenį ir ištraukiamas iš jo?

Vienas žmogus gali lengvai SEALANDER nuleisti į vandenį ir ištraukti atgal į sausumą. Jis įleidžiamas arba ištraukiamas iš vandens automobiliu per vandens rampą arba kitą tinkamą įvažiavimą į vandenį. Didesniu atstumu jį taip pat galima nuleisti ir ištraukti naudojant trosinę gervę. Visas procesas trunka nuo 5 iki 10 minučių. Didelė fizinė jėga tam nebūtina, nes sunkiausia darbą atlieka automobilis arba trosinė gervė. Mielai parodysime geriausius ir efektyviausius veiksmus greitam ir lengvam įleidimo / ištraukimo procesui bei maloniai kelionei.

6. Kiek žmonių gali keliauti su SEALANDER?

SEALANDER turi du vienas prieš kitą atsuktus minkštasuolius, ant kurių patogiai telpa iki 6 žmonių. Ant vandens SEALANDER apkrova ribojama iki 410 kg, tai reiškia, kad leistinas žmonių skaičius su bagažu ir varikliu neturi viršyti šios vertės. Keliais paprastais žingsniais minkštasuolius galima paversti patogia 140 x 200 cm išmatavimų lova, kuri idealiai tinka 2 asmenims, net ir su mažais vaikais.

7. Ar galiu praleisti naktį SEALANDER ant vandens?

SEALANDER idealiai tinka nakvynei ant vandens. Įsigiję specialios įrangos jūrinį paketą gausite ir inkarą ir jo apšvietimą.

8. Koks variklis labiausiai tinka SEALANDER?

SEALANDER gali būti komplektuojamas su vidaus degimo arba elektriniu varikliu, kurio galia iki 8 AG arba maksimalus svoris 30 kg. 5 AG variklis su ilgu velenu idealiai tinka plaukimui. Kadangi SEALANDER pagal judėjimo pobūdį yra vandenį išstumiantis laivas, jo maksimalus greitis su 5 AG varikliu yra apytikslis 5 mazgai (apie 9 km/val.). Komplektuojant SEALANDER galėsite pasirinkti iš kelto variklių variantų, kurie buvo išbandomi daugelį metų ir kurie idealiai tinka SEALANDER. Mes mielai patarsime, kaip pasirinkti tinkamą variklį, kuris puikiai tiks jūsų nuotykiams su SEALANDER.

9. Ar SEALANDER labiau namelis ant ratų ar laivas?

Registracijos požiūriu SEALANDER yra priekaba be stabdžių, sverianti mažiau nei 750 kg, ir D kategorijos motorinis laivas. Konstrukcijos ir technologijų požiūriu SEALANDER yra laivas, atitinkantis aukštus medžiagų ir surinkimo meistriškumo reikalavimus. Naudojamas nerūdijantis plienas, vandeniui atspari klijuota fanera, rankiniu būdu laminuotas stiklo plastikas.

10. Ar SEALANDER tinkamas naudoti druskingame vandenyje?

SEALANDER turi visiškai cinkuotą važiuoklę su vandeniui nepralaidžiomis ratų stebulėmis, taip pat turėklus ir maudymosi kopėčias iš jūros vandeniui atsparaus nerūdijančio plieno. SEALANDER puikiai tinka kelionėms druskingame vandenyje.

11.Kaip geriausia apdrausti SEALANDER?

SEALANDER yra apdraustas sausumoje kaip namelis ant ratų / priekaba be stabdžių iki 750 kg, o vandenyje - kaip D kategorijos motorinė valtis. Dauguma draudimo įmonių siūlo kombinuotąjį draudimą, iš kurių kiekvienas apima civilinės atsakomybės ir dalinį arba visišką draudimą. Mes mielai jums patarsime šiuo klausimu, taip pat galime nukreipti jus tiesiai į draudimo įmonę dėl draudimo pasiūlymo parengimo.